7 czerwca 2021

Wyprawa do lasu, podczas której dzieją się cuda

Po miesiącach domowej izolacji i złych wiadomości nie ma nic lepszego, jak zresetować się wśród dzikiej natury i odciąć od codzienności. Dlatego w maju wznowiliśmy wyprawy rozwojowo-motywacyjne dla młodych ludzi w wieku 18-30 lat, pod szyldem projektu From Outdoors to Labour Market (Z natury na rynek pracy).

Podczas tygodniowej wyprawy do Lasów Łańskich pod okiem trenerów rozwijają talenty i predyspozycje, uczą się pracy w grupie, wzmacniają kompetencje społeczne. Zmiana otoczenia, nowe wyzwania pozwalają im spojrzeć na siebie z innej perspektywy, wypracować plan na życie bliski ich sercu i sięgnąć po marzenia. Nie wspominając o tym, że nabywają praktycznych umiejętności jak rozpalenie ognia bez zapałek, nawigacja przy pomocy kompasu czy przygotowywanie posiłków na palenisku. Dla chętnych, po powrocie, czeka kilkumiesięczna praca z coachem.

Zapewniamy sprzęt turystyczny, wyżywienie i opiekę trenerów. Wyprawy kilkuosobowych grup ruszają 3-4 razy w miesiącu i będą organizowane do września 2021. Spakuj plecak, a my zajmiemy się resztą! 

Najbliższe wyprawy ruszają: 15-22.06, 22-28.06 

Info: tel. 698 345 652

Poczuj las-wyprawy nowym szlakiem

www.folmweb.com

Czas na las, czyli co nas kręci w projekcie FOLM

 

Posłuchajcie, co mówią uczestnicy po powrocie z wyprawy:

 

 

27 lutego 2024

Nowe auto elektryczne zawiezie nas w przyszłość

Flota Banku Żywności wzbogaciła się o elektryczne auto dostawcze. – To kontynuacja naszych działań w kwestii zrównoważonego rozwoju i zapowiedź jeszcze śmielszych projektów – mówi Marek Borowski, prezes... czytaj dalej

12 lutego 2024

W najbliższych latach utworzymy kilkadziesiąt miejsc pracy!

Wraz ze Stowarzyszeniem WAMA-COOP rozpoczynamy realizację olbrzymiego projektu, w ramach którego stworzymy 248 miejsc pracy w Olsztynie i powiatach: olsztyńskim, mrągowskim, kętrzyńskim, lidzbarskim i bartoszyckim!... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności