7 czerwca 2021

Wyprawa do lasu, podczas której dzieją się cuda

Po miesiącach domowej izolacji i złych wiadomości nie ma nic lepszego, jak zresetować się wśród dzikiej natury i odciąć od codzienności. Dlatego w maju wznowiliśmy wyprawy rozwojowo-motywacyjne dla młodych ludzi w wieku 18-30 lat, pod szyldem projektu From Outdoors to Labour Market (Z natury na rynek pracy).

Podczas tygodniowej wyprawy do Lasów Łańskich pod okiem trenerów rozwijają talenty i predyspozycje, uczą się pracy w grupie, wzmacniają kompetencje społeczne. Zmiana otoczenia, nowe wyzwania pozwalają im spojrzeć na siebie z innej perspektywy, wypracować plan na życie bliski ich sercu i sięgnąć po marzenia. Nie wspominając o tym, że nabywają praktycznych umiejętności jak rozpalenie ognia bez zapałek, nawigacja przy pomocy kompasu czy przygotowywanie posiłków na palenisku. Dla chętnych, po powrocie, czeka kilkumiesięczna praca z coachem.

Zapewniamy sprzęt turystyczny, wyżywienie i opiekę trenerów. Wyprawy kilkuosobowych grup ruszają 3-4 razy w miesiącu i będą organizowane do września 2021. Spakuj plecak, a my zajmiemy się resztą! 

Najbliższe wyprawy ruszają: 15-22.06, 22-28.06 

Info: tel. 698 345 652

Poczuj las-wyprawy nowym szlakiem

www.folmweb.com

Czas na las, czyli co nas kręci w projekcie FOLM

 

Posłuchajcie, co mówią uczestnicy po powrocie z wyprawy:

 

 

18 czerwca 2021

Czas na podniesienie kompetencji. Rozpoczęliśmy szkolenia w projekcie “O krok dalej”

Kilkanaście osób wzięło udział w pierwszych szkoleniach w ramach projektu “O krok dalej”. W Banku realizujemy projekt „O krok dalej”, którego celem jest włączenie organizacji społecznych z... czytaj dalej

18 czerwca 2021

Razem z Fundacją Citi przygotowaliśmy paczki dla seniorów

Kilkunastu pracowników Citi wraz z pracownikami Banku przygotowało paczki żywnościowe, które trafiły do seniorów. W ponad 500 paczkach żywnościowych znalazły się specjały przygotowane przez kuchnię Kuźni... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności