Zespół

Zarząd

Marek Borowski

Marek Borowski

Prezes Banku Żywności w Olsztynie

marek.borowski@bankizywnosci.pl

Joanna Tomaszczyk

Joanna Tomaszczyk

Wiceprezes Banku Żywności w Olsztynie

Bogdan Raszczyk

Bogdan Raszczyk

Wiceprezes Banku Żywności w Olsztynie

Daria Żyro

Daria Żyro

Skarbnik Banku Żywności w Olsztynie

Komisja rewizyjna

Elżbieta Gustawska

Elżbieta Gustawska

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Maria Szawerdak

Maria Szawerdak

Członek Komisji Rewizyjnej

Zofia Feder

Zofia Feder

Członek Komisji Rewizyjnej

Pracownicy i wolontariusze

Piotr Koprucki

Piotr Koprucki

Dyrektor Banku Żywności w Olsztynie

piotr.koprucki@bankizywnosci.pl

Jolanta Markiewicz

Jolanta Markiewicz

Specjalista ds. szkoleń i wolontariatu

jolanta.markiewicz@bankzywnosci.olsztyn.pl

Bożena Piotrowicz

Bożena Piotrowicz

Specjalista ds. rachunkowości i administracji

bozena.piotrowicz@bankizywnosci.pl

Józef Borowski

Józef Borowski

Specjalista ds. logistyki

jozef.borowski@bankizywnosci.pl

Agnieszka Koprucka

Agnieszka Koprucka

Koordynator Projektów EFS

agnieszka.koprucka@bankzywnosci.olsztyn.pl

Tomasz Sadowski

Tomasz Sadowski

Doradca zawodowy

tomasz.sadowski@bankzywnosci.olsztyn.pl

Michał Karpeza

Michał Karpeza

Doradca zawodowy

michal.karpeza@bankzywnosci.olsztyn.pl

Marcin Grossmann

Marcin Grossmann

Trener pracy

marcin.grossmann@bankzywnosci.olsztyn.pl

Agnieszka Baranowska-Kuzia

Agnieszka Baranowska-Kuzia

Trener pracy

agnieszka.baranowska@bankzywnosci.olsztyn.pl

Agnieszka Woźniak

Agnieszka Woźniak

Trener Pracy

agnieszka.wozniak@bankzywnosci.olsztyn.pl

Joanna Szaban

Joanna Szaban

Koordynator ds. fundraisingu

joanna.szaban@bankizywnosci.pl

Edyta Jermakow

Edyta Jermakow

Specjalista ds. komunikacji

edyta.jermakow@bankizywnosci.pl

Anna Brykała

Anna Brykała

Specjalista ds. żywienia

anna.brykala@bankizywnosci.pl

Justyna Staszkiewicz

Justyna Staszkiewicz

Specjalista ds. szkoleń

justyna.staszkiewicz@bankizywnosci.pl

Wirgiliusz Genderka

Wirgiliusz Genderka

Starszy magazynier

Dawid Wach

Dawid Wach

Kierowca, magazynier

Mariusz Pasek

Mariusz Pasek

Magazynier

Krzysztof Łuczkiw

Krzysztof Łuczkiw

Kierowca

Przyjaciele Banku Żywności w Olsztynie

Przyjaciele BŻ Olsztyn

ADAM SIERZPUTOWSKI

MARIAN PODZIEWSKI

WIESŁAWA PRZYBYSZ

MAREK CHODAŃ

MAŁGORZATA LELONKIEWICZ

BARTŁOMIEJ GŁUSZAK

MAREK ZYGADŁO

JADWIGA PATOLETA