25 marca 2024

Weź udział w BEZPŁATNYCH warsztatach Shop&Cook!

Z wielką radością informujemy, że rusza kolejna edycja BEZPŁATNYCH warsztatów Shop&Cook w ramach projektu SUCCESS! Zapraszamy już 13 – 14.04.2024 w godz. 10-15!

Chcesz robić zakupy spożywcze bardziej świadomie? A może wiesz na co zwracać uwagę podczas wyboru produktów w sklepie, ale nie masz pomysłu, co z nich później ugotować?

Jeśli chcesz poznać tajemnice świadomego kupowania i gotowania, a dodatkowo chcesz jeść więcej produktów pochodzenia roślinnego i marnować mniej żywności, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Pierwszego dnia wybierzemy się na zakupy spożywcze do olsztyńskiego hipermarketu Auchan, gdzie pod okiem doświadczonej dietetyczki nauczmy się jak:

  • robić zakupy z troską o zdrowie i planetę;
  • poprawnie analizować etykiety produktów;
  • zwiększyć ilość warzyw w diecie;
  • identyfikować bogate źródła białka
  • ograniczyć marnowanie żywności.

Drugiego dnia spotkamy się w Kuchnia Kuźnia, gdzie pod okiem Szefa Kuchni przygotujemy pyszne i zdrowe potrawy, zgodne z koncepcją diety planetarnej oraz ideą zero waste. Podczas warsztatów kulinarnych poznasz sprawdzone rozwiązania, ciekawe tipy i wyjątkowe przepisy, które pokażą Ci jak jeść odżywczo, bardziej roślinnie, a przede wszystkim smacznie! To wszystko z myślą o zdrowiu Twoim i naszej planety!

REJESTRACJA TUTAJ. 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, zapisz się już dziś


 

19 kwietnia 2024

Żywność największą potrzebą człowieka – przyjdź na spotkanie i weź udział w projekcie!

25 kwietnia chcemy zaprosić zainteresowanych do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, dotyczącym projektu „Food is the Greatest Human Need Program”  (Żywność największą potrzebą człowieka) w ramach,... czytaj dalej

12 kwietnia 2024

Rozpoczęliśmy kolejną edycję Food Heroes. Na nasze lekcje czeka 10 000 dzieci!

O żywności dla dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego. Projekt Food Heroes zakłada edukację dzieci ze szkół podstawowych z klas I-IV oraz przedszkolaków w wieku 5-6 lat w zakresie zrównoważonych zachowań... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności