19 lutego 2020

Pożegnanie Elżbiety Gustawskiej

Z żalem żegnamy wieloletnią przyjaciółkę Banku Żywności w Olsztynie – Elżbietę Gustawską.

Ela przez wiele lat pełniła funkcję członka, a następnie Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej.

Od początku powstania Banku „Gustasia” wspierała jego działania z dużym zaangażowaniem.

Ciepłem i dobrocią, która z niej emanowała, można było obdzielić wiele osób.

Wierzymy, że nasza przyjaciółka jest teraz w miejscu, gdzie dobrzy ludzie są szczególnie nagradzani.

Elu, do zobaczenia!

8 czerwca 2026

Zatrudnimy samodzielnego księgowego lub księgową

Bank Żywności w Olsztynie poszukuje osoby na stanowisko Samodzielny Księgowy/Samodzielna  Księgowa, odpowiedzialnej za prowadzenie pełnej księgowości organizacji pozarządowej oraz nadzór nad prawidłową... czytaj dalej

2 czerwca 2026

Brzuch pełny, ale organizm głodny. Ukryty głód dzieci – raport!

Transfery socjalne zmniejszyły skalę ubóstwa dzieci w Polsce, ale głód najmłodszych nie zniknął całkowicie. Zmienił postać na trudniejszą do dostrzeżenia i zwalczania. Coraz częściej brzuchy dzieci są pełne... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności