Ekspert z zakresu dietetyki

Bank Żywności w Olsztynie ogłasza nabór ekspertów z zakresu dietetyki do prowadzenia warsztatów dietetycznych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018.

W ramach ww. Programu, w Podprogramie 2018 planowane jest przeprowadzenie działań mających na celu wzmocnienie samodzielności i kompetencji w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego:

  • warsztatów dietetycznych dla różnych grup wiekowych pokazujących różne możliwości przygotowania potraw i wykorzystania artykułów spożywczych, których celem będzie nauka prawidłowego sposobu odżywiania się, zgodnego z potrzebami organizmu oraz kształtowanie nawyków żywieniowych gwarantujących właściwy rozwój człowieka.

Osoby spełniające wymagania zawarte w wytycznych www.gov.pl/web/rodzina/wytyczne-dla-podprogramow do Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 w Podprogramie 2018, zostaną zatrudnione jako edukatorzy/trenerzy. Działania będą realizowane w województwie warmińsko-mazurskim.

Zgłoszenia w formie CV będą przyjmowane do dnia 19.11.2018 w siedzibie Banku Żywności w Olsztynie, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 4, 10-165 Olsztyn lub elektronicznie pod adresem e-mail:  bz.olsztyn@bankizywnosci.pl

OFERTY PRACY – aktualizacja!

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatek/kandydatów na... czytaj dalej

Zakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia gastronomicznego – część II

ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ I MONTAŻEM WYPOSAŻENIA GASTRONOMICZNEGO –... czytaj dalej

Zobacz wszystkie oferty