24 czerwca 2020

Wynajmij przestrzeń w Kuźni Społecznej i zamów cuda z naszej kuchni

Jeśli chcecie zorganizować jakikolwiek wydarzenie w Kuźni Społecznej, to oprócz bazy lokalowej możemy zapewnić Wam kulinarną ucztę.

Po ubiegłorocznym pożarze Kuźni Społecznej nie ma praktycznie śladu. Budynek odzyskał blask, uruchamiany kolejne przestrzenie, w których możecie organizować wydarzenia kulturalne, edukacyjne i biznesowe.

Już teraz zgłaszają się do nas zainteresowani możliwościami wynajmu sal na spotkania towarzyskie i rodzinne – coraz szybciej zapełnia się kalendarz. Uzupełnieniem oferty lokalowej jest bogate menu naszej kuchni, które może być dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szef kuchni stworzy dla Was wyjątkowe dania, które będą uciechą dla oka i podniebienia.

Jeśli jesteście zainteresowani wynajmem sali i zamówieniem specjalnego menu, to zapraszamy do kontaktu:

Matusz Czuryłło, tel. 510 173 303

10 lipca 2020

Smaki Pokoleń: wspólne warsztaty dla młodszych i starszych

Rozpoczynamy realizację projektu edukacyjnego, w ramach którego przeszkolimy 80 osób z zakresu prawidłowego odżywiania i niemarnowania żywności. Wartością dodaną jest aspekt pokoleniowy, bo w kuchni warsztatowej... czytaj dalej

6 lipca 2020

Przepis Jagny Niedzielskiej: proziaki!

Jak co miesiąc przedstawiamy Wam przepis zaprzyjaźnionej blogerki kulinarnej. Tym razem Jagna Niedzielska zachęca do wypieku podkarpackich chlebków, zwanych proziakami. – Od tej potrawy chyba całe moje gotowanie się... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności