Nie wszystkie dzieci w wakacje są syte. Pomóż nam to zmienić

Niemal 1,4 mln dzieci w Polsce żyje w ubóstwie skrajnym i relatywnym. W liczbie tej kryje się spory odsetek dzieci niedożywionych.

Od lat wspieramy organizacje, które zajmują się opieką i wychowaniem dzieci. Wśród odbiorców naszej żywności są m.in.: Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno-Wychowawczy w Kruzach, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi, Koło Dzieci Specjalnej Troski TPD Morąg, Fundacja Cel-Zmiana, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipowcu, Nowomiejskie Stowarzyszenie Wspomagania Rozwoju Dzieci „Błękitna Mila” itd. Spośród 300 organizacji, które z nami współpracują, ponad połowa zajmuje się opieką i dożywianiem dzieci.

Swoją pomoc szczególnie intensyfikujemy w okresie wakacyjnym, kiedy to dzieci nie mogą liczyć na dodatkowy posiłek w szkole. W wakacje 2023 roku przekazaliśmy na ten cel 90 ton żywności o wartości niemal 2 mln złotych!

Ale nasza pomoc dla dzieci nie ogranicza się tylko do wakacji. Pomagamy przez cały rok. Przez 6 lat braliśmy udział w akcji „Napełniamy talerzyk”, podczas której wsparliśmy żywnościowo 54 tys. dzieci oraz akcji „Żółty Talerzyk, prowadzonej przez Kulczyk Foundation.

Rozpoczęliśmy właśnie wakacje, a co za tym idzie zwiększamy pomoc żywnościową dla najmłodszych. Jeśli chcecie Państwo nas wesprzeć w tych działaniach, to zachęcamy do ufundowania posiłku dla dzieci z Warmii i Mazur. Darowizny można przekazywać również na nr konta: WBS 67 8857 0002 3001 0100 3169 0001, w tytule przelewu prosimy wpisać „żywienie dzieci”.

Ufunduj pięć posiłków

Ufunduj dziesięć posiłków

Przekaż, ile możesz

<strong>Przekaż, ile możesz</strong>
Wprowadź kwotę

Dziękujemy, że pomagasz.
Wpisz swoje dane