23 października 2018

Charytatywny Bal Halloween

Kolorowe przebrania, dobra zabawa w szczytnym celu, a przede wszystkim mnóstwo strachu – tak będzie już w sobotę, 27 października na V Charytatywnym Balu Halloween, organizowanym przez Rotary Club Olsztyn Varmia.

Już po raz drugi zabawa odbędzie się w budynku magazynu Banku Żywności, przy ul. Gietkowskiej 9E. Tym razem pieniądze ze sprzedaży biletów wstępu zostaną przeznaczone na wyposażenie Kuchni Społecznej, która powstaje w zabytkowym budynku po byłych koszarach wojskowych, przy ul. Marka Kotańskiego 1.

Mamy też dla Was niespodziankę!! Na Balu zorganizujemy loterię fantową, na której do wylosowania będą atrakcyjne nagrody. Wśród których m.in. zabieg depilacji laserowej, regeneracja włosów ogniem, biżuteria z kryształkami Swarovski’ego czy karnety „open” do siłowni. Pieniądze ze sprzedaży losów cegiełek (w cenie 50 zł) również przyczynią się do wyposażenia Kuchni Społecznej.

Więcej o Balu tutaj: http://www.prosatis.pl/rotary/

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazanie fantów na loterię!

 

20 grudnia 2018

Wesołych Świąt

13 grudnia 2018

Gala Wolontariatu 2018

Za nami Gala Wolontariatu, na której wyróżnione zostały najbardziej aktywne osoby działające na rzecz innych. Wydarzenie odbyło się w 12 grudnia w auli Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie. ... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności