23 października 2018

Charytatywny Bal Halloween

Kolorowe przebrania, dobra zabawa w szczytnym celu, a przede wszystkim mnóstwo strachu – tak będzie już w sobotę, 27 października na V Charytatywnym Balu Halloween, organizowanym przez Rotary Club Olsztyn Varmia.

Już po raz drugi zabawa odbędzie się w budynku magazynu Banku Żywności, przy ul. Gietkowskiej 9E. Tym razem pieniądze ze sprzedaży biletów wstępu zostaną przeznaczone na wyposażenie Kuchni Społecznej, która powstaje w zabytkowym budynku po byłych koszarach wojskowych, przy ul. Marka Kotańskiego 1.

Mamy też dla Was niespodziankę!! Na Balu zorganizujemy loterię fantową, na której do wylosowania będą atrakcyjne nagrody. Wśród których m.in. zabieg depilacji laserowej, regeneracja włosów ogniem, biżuteria z kryształkami Swarovski’ego czy karnety „open” do siłowni. Pieniądze ze sprzedaży losów cegiełek (w cenie 50 zł) również przyczynią się do wyposażenia Kuchni Społecznej.

Więcej o Balu tutaj: http://www.prosatis.pl/rotary/

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazanie fantów na loterię!

 

19 sierpnia 2019

Wspólna akcja olsztyńskiej sieci „Społem” PSS i Banku Żywności w Olsztynie!

Rusza Akcja Skarbonka! Już od września klienci sklepów „Społem” PSS w Olsztynie będą mogli zaangażować się w ratowanie żywności. W świetle uchwalonej ostatnio ustawy o przeciwdziałaniu marnowaniu... czytaj dalej

13 sierpnia 2019

Bank Żywności w Olsztynie na Festiwalu Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla

Kiermasz produktów żywnościowych wytwarzanych naturalnymi metodami, konkursy na najlepszą potrawę regionalną, jak też pokazy przygotowywania i degustacje wykwintnych dań – to wszystko już 25 sierpnia 2019 na... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności