13 listopada 2020

Bank z wyróżnieniem – otrzymaliśmy znak Produkt Warmia Mazury

Dołączyliśmy do grona wyróżnionych firm i instytucji – otrzymaliśmy prawo do posługiwania się znakiem Produkt Warmia Mazury.

Znak Produkt Warmia Mazury może otrzymać firma lub organizacja, która wytwarza produkt, usługę, bądź organizuje dane wydarzenie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Mogą ubiegać się o nią zarówno osoby prywatne, firmy, jak i placówki publiczne. Nagrodzie przyświeca jasny cel – nagrodzenie podmiotów, które szczególnie wyróżniają się w w regionie, przyczyniając się do wzrostu konkurencyjności i atrakcyjności gospodarczej Warmii i Mazur.

Bank Żywności w Olsztynie od 20 lat świadczy usługę pomocy mieszkańcom regionu. I w tej kategorii marszałek województwa warmińsko-mazurskiego postanowił nagrodzić naszą organizację.

 

 

 

19 listopada 2020

W Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2019 wydaliśmy niemal 2200 ton żywności!

Dobiegła końca kolejna edycja Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Podprogram 2019 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Jego celem było zapewnienie najuboższym... czytaj dalej

18 listopada 2020

Świąteczna Zbiórka Żywności. Również w Internecie!

W dniach 23-28 listopada w wybranych sklepach w Olsztynie i na terenie województwa odbędzie się świąteczna zbiórka żywności. Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne przeprowadzimy ją w dwóch miejscach: w... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności