OFERTY PRACY – aktualizacja!

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Koordynator projektów EFS

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

  • koordynacja i zarządzanie projektami EFS (RPO WiM);
  • organizacja zadań projektów;
  • sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej;
  • promocja projektów;
  • bieżący kontakt z Partnerami Projektów;
  • organizacja szkoleń/doradztwa i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców;
  • sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna);
  • wprowadzanie zmian do projektów;
  • monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu;
  • obsługa administracyjna i logistyczna;
  • współpraca z działem rozliczeń i księgowości;

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie z zakresu zarządzania/współzarządzania projektami dofinansowanymi ze środków zewnętrznych (preferowany EFS);
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość zasad wdrażania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków EFS
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących funduszy unijnych;
  • samodzielność, dyspozycyjność i dokładność;
  • nastawienie na pracę zespołową;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • kreatywność projektowa;
  • doświadczenie z zakresu coachingu i/lub doradztwa zawodowego będzie dodatkowym atutem.

  • komunikatywność;
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • samodzielność, ale i umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne;
  • praca pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych organizacji społecznych na Warmii i Mazurach;
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: magda.rynkiewicz@bankizywnosci.pl

do 29.02.2020 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bank Żywności w Olsztynie, z siedzibą przy ul. Bohaterów Monte Cassino 4, 10-165 Olsztyn, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Związek Stowarzyszeń Bank Żywności  w Olsztynie, z siedzibą przy ul. Bohaterów Monte Cassino 4, 10-165 Olsztyn. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatek/kandydatów na... czytaj dalej

Zakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia gastronomicznego – część II

ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ I MONTAŻEM WYPOSAŻENIA GASTRONOMICZNEGO –... czytaj dalej

Zobacz wszystkie oferty