OFERTY PRACY – aktualizacja!

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

– przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym;

– wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych;

– rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą;

– przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań;

– czynny udział w inwentaryzacjach;

– utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa PPOŻ.;

– monitorowanie zapasów magazynowych;

– współpraca z działem dystrybucji.

Wymagane umiejętności:

– uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w ich obsłudze (uprawnienia UDT mile widziane);

– doświadczenie w pracy na magazynie i umiejętność pracy w zespole.

– komunikatywność;

– odpowiedzialność i sumienność;

– samodzielność, ale i umiejętność pracy w zespole;

– bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

– możliwość pracy w jednej z największych organizacji społecznych na Warmii i Mazurach;

– pracę w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV do 18.11.2019 r.

  • osobiście – pod adresem ul. Bohaterów Monte Cassino 4, 10-165 Olsztyn,

lub

Więcej informacji pod nr tel. 662 243 186

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bank Żywności w Olsztynie, z siedzibą przy ul. Bohaterów Monte Cassino 4, 10-165 Olsztyn, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Olsztynie, z siedzibą przy ul. Bohaterów Monte Cassino 4, 10-165 Olsztyn. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:... czytaj dalej

Zakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia gastronomicznego – część II

ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ I MONTAŻEM WYPOSAŻENIA GASTRONOMICZNEGO –... czytaj dalej

Zobacz wszystkie oferty